Modeller

Model S

Small AksutikBOX, özel telefon görüşmeleri ve yüksek konsantrasyonlu çalışma için tek kişilik bir çalışma alanı olarak tasarlanmıştır. Pod, iç duvarlarda ve tavanlarda kullanılan ses emici paneller sayesinde yansıma ve yankılanmayı en aza indirir. Yaklaşık 1,6 m2 alana sahip modern açık plan ofislerde alanın verimli kullanılmasını garanti eder.

Model M

İki küçük modelin bir araya gelmesiyle oluşan Medium BOX pod, konforlu bir oda içi çözümüdür. Çalışanların iki kişilik toplantılar veya online toplantılar yapabilmesi için uygun bir çalışma ortamı sağlar. Alüminyum konstrüksiyon ile çevrelenmiş ses yalıtımlı masif yan paneller ve cam yüzeyler sayesinde zarif ve estetik bir görünüm sunar. Rahatsız edici ses seviyesini 32 dB’ye kadar en aza indirir. Bir veya iki kişi için uygundur.

Model L

Large Akustik BOX pod, iç mekanlardan bağımsız yüksek kaliteli bir oda çözümüdür. Yoğun çalışma, iş anlaşmaları ve video konferanslar için iyi ses yalıtım değeri sayesinde mahremiyeti garanti eder ve akustik olarak optimize edilmiş yüzeylerle sessiz bir ortam yaratılmasına olanak tanır. Opsiyonel iç ve dış panel seçenekleri ile ofis tasarım konseptine kolayca uyum sağlar. Dört kişilik ekip çalışması için uygundur.

Model XL

X-Large Akustik BOX, iç mekanlardan bağımsız, yüksek kaliteli bir POD çözümüdür. Yoğun çalışmalar, iş anlaşmaları ve video konferanslar için iyi ses yalıtım değeri sayesinde mahremiyeti garanti eder ve akustik olarak optimize edilmiş yüzeyler ile sessiz bir ortam yaratılmasına olanak sağlar. Opsiyonel iç ve dış panel seçenekleri ile ofis tasarım konseptine kolayca uyum sağlar. Dört veya altı kişilik ekip çalışmaları için uygundur.

Model XXL

XX-Large Akustik BOX, iç mekanlardan bağımsız, yüksek kaliteli bir oda çözümüdür. Yoğun çalışmalar, iş anlaşmaları ve video konferanslar için iyi ses yalıtım değeri sayesinde mahremiyeti garanti eder ve akustik olarak optimize edilmiş yüzeylerle sessiz bir ortam yaratılmasına olanak tanır. Opsiyonel iç ve dış panel seçenekleri ile ofis tasarım konseptine kolayca uyum sağlar. Dört veya altı kişilik ekip çalışmaları için uygundur.