Yoğun Bir Dünyada Kişisel İnzivanız Günümüzün hızlı tempolu ve açık planlı çalışma ortamlarında, bir an olsun yalnız kalmak bir lüks gibi gelebilir. Sens olarak, mahremiyetin değerini ve refahımız üzerindeki etkisini anlıyoruz. Size çalışma alanınızda ve ötesinde özel bir sığınak sağlamak için tasarlanmış yenilikçi çözümümüz SENS Box ile tanışın. Odaklanmayı Güçlendirir, Konforu Artırır: SENS Box Gizliliği

Yaşam ve Eğlence Mekânlarınız için Akustikte Ustalaşmak: Kapsamlı Bir Kılavuz İster sinema odası, ister müzik mabedi veya Hi-Fi cenneti olsun, eğlence düşkünlüğünüz için özel alanlar tasarlamak söz konusu olduğunda, kusursuz bir akustik ortam yaratmak çok önemlidir. Tutkunuz ne olursa olsun – ister bir müzik tutkunu, ister bir sinema meraklısı, ister üst düzey ses sistemlerinden keyif

Sens Box XXL1 Toplantı Modeli’nin lansmanı, Bircom’un Haziran ayında Wyndham Otel’de gerçekleştirdiği 50. yıl etkinliğinde yapıldı. Sens Box XXL1 Toplantı Modeli’nin teknolojik çözümleri Bircom distribütörlüğünde Yealink, Zoom, Yeastar ve EPOS yazılımları tarafından sağlandı. Etkinlik boyunca büyük ilgi gören Sens Box’ı katılımcılar deneyimleme fırsatı buldu. Sens Box XXL1 Toplantı Modeli, iç mekanlardan bağımsız olarak 4-6 kişi

Maison Française Dergisi Interior Awards 2022, 20 Aralık akşamı Mandarin Oriental Hotel’de takipçileriyle buluştu. Ödüllü yaşam alanları ve tasarımcıların bir araya geldiği bu etkinlikte, ana sponsor Bang & Olufsen’in deneyim odasının oluşturulmasına destek verdik. Mekana yerleştirilen Sens Box ve Bang & Olufsen ürünleri ziyaretçilerimizin hem ses sistemini hem de odanın akustik performansını değerlendirmelerine olanak sağladı.

Buju Design tarafından tasarlanan Podbee Medya Ofisi projesinde profesyonel kayıt ekipmanlarının doğru kullanımı için gerekli akustik düzenleme Sens Akustik ürünleri ile gerçekleştirildi. Sens ürünlerinin teknik yeterliliğinin yanı sıra görsel kurgudan da ödün verilmeden ideal medya ofisi tasarımı oluşturuldu.

Studio 13 tarafından tasarlanan ve uygulanan proje, açık ofis tasarımıyla birleştirici bir çalışma alanı yaratmayı amaçladı. Akustik açıdan dengeli bir alan oluşturmak için projede Sens Wall – Alya ürünleri tercih edildi. Alya ürünleri ile toplantı alanlarında ve kişisel konsantrasyon alanlarında görsel olarak çarpıcı duvarlar elde edilirken, mekanın akustiği de iyileştirildi.

Oğuz Bayazıt Mimarlık tarafından gerçekleştirilen bu projede, yemekhane projelerinin temel sorunu olan yoğun gürültüyü azaltmak için duvarda difüzörler, tavanda ise akustik yutucular kullanılmıştır. Sens ürünlerinin Alya ve Pixel serileri ile görsel olarak etkileyici bir mekan tasarımı oluşturulurken, çalışanlar için ferahlatıcı bir öğle arası için mekanın akustik dengesinin sağlanması hedeflenmiştir.

Sinan Mimarlık tarafından tasarlanan lise konferans salonu projesinde Sens Art dekoratif aksesuarları tercih edildi. Art kategorisi ürünleri ile görsel açıdan tatmin edici olmasının yanı sıra Sens Akustik kategorisinden seçilen ürün gamları ile mekanın akustik dengesi sağlanmıştır.

THE Mimarlık tarafından tasarlanan ve hayata geçirilen Nova Nordisk Ofis projesinde, gürültünün yoğun olduğu ortak alanlarda kişisel konsantrasyon alanları yaratmak için SensBox ürünleri tercih edildi. SensBox, modern tasarımı ve 30 db ses geçirmezlik sertifikası ile çevik iş toplantıları ve özel görüşmeler için kullanılmak üzere belirlenmiş alanlarda konumlandırıldı.

Udesign Mimarlık tarafından tasarlanan ve uygulanan Döhler Merkez Ofis projesinde, gürültünün yoğun olduğu ortak alanlarda kişisel konsantrasyon alanları yaratmak için SensBox ürünleri tercih edildi. SensBox, modern tasarımı ve 30 db ses geçirmezlik sertifikası ile çevik iş toplantıları ve özel görüşmeler için kullanılmak üzere belirlenen alanlarda konumlandırıldı.