Felsefemiz

Yaşamın özünden sanatın kalbine uzanan bir yolculuk…

Sesin büyüsünü, doğanın duygusunu, tecrübemiz ve hayallerimizle harmanlayarak yaşamı duyumsayarak hissetmeniz için tasarlıyoruz.

Hikayemiz

TRIMline Interiors ailesinin yeni üyesi Sens ile; yenilikçi, çevreci ve sürdürülebilir bir misyon ile yola çıkarak, deneyimli uzmanlarıyla durmadan çalışıyoruz. Estetik ve fonksiyonel tasarımları bu misyon çerçevesinde üretmeye devam ederek ürün gamımızı her geçen gün genişletiyoruz.

Tasarım Süreci

1997 yılından beri, kendi sektörünün ileri gelen firmaları arasında yer alan TRIMline, yaşamı deneyimleten ve hissettiren tasarımları, Sens ile kullanıcılarına sunuyor. Yüksek kalite, fonksiyon ve estetik görünümün birlikte sentezlenerek tasarlandığı ürünler, yalın ve şık bir çizgide AR-GE ekibi tarafından üretiliyor. Geliştirilen uygulama ve yazılımlar ile kendi tasarımlarımızın yanı sıra kullanıcının da tasarladıklarını hayata geçirebildiğimiz bir platform kurarak kullanıcının bu deneyimle temas etmesini sağlıyoruz.

Üretim

Balıkesir’de yaklaşık 35.000 m² kapalı alana sahip ahşap üretim tesisi, depo, lojistik ve yönetim ofislerinin yanı sıra İstanbul’da yer alan 750 m² alana sahip showroomda, 300’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.

uretim-4

Sürdürülebilirlik

Gezegenimizdeki tüm canlıların eşit yaşam hakkına inanarak ve saygı duyarak, bu sürekliliğin devamı için şirket vizyonu olarak kurulduğumuz ilk günden beri hassasiyetimizi korumaktayız. Atık maddeleri yeniden değerlendirmekte, geri dönüşümlü hammaddeler kullanarak ve tüm ahşap tedariklerimiz FSC sertifikalı ürünlerden yaparak tasarımlarımızı bu ana fikir doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Güncel…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.