Hangi Konularda Destek Sağlıyoruz?

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
ÖDEME SÜRECİ
TESLİMAT DETAYLARI
KURULUM
SATIŞ SONRASI DESTEK

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri hizmetlerimizden almak istediğiniz destek talebinizi aşağıdaki form üzerinden bize iletebilirsiniz. En kısa sürede talebinize dönüş yapılacaktır.

 

Siparişinizin onaylanması için ödeme işlemleriniz tamamlanmış olması gerekir. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden tercih ettiğiniz ile; web sitemizden sipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz:

 • Kredi/banka kartı ile ödeme;
 • Havale/EFT ile ödeme;

 

Havale/EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmalısınız. ATM aracılığı ile ödeme yaparsanız, siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını buradan bize iletmenizi rica ederiz. Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz: Alıcı kısmına yazılması gereken şirket ünvanımız:

Tirim İnşaat Mimarlık ve Taah. A.Ş.

 

 • Kapıda ödeme; Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için sistemimizde yoktur.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankalar firmalarla birlikte ortak bir çalışma yaparak 3D Secure hizmeti sağlıyor. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.

E-Fatura mükellefi olduğumuz için faturalar, ürün teslim edildikten sonra 3 iş günü içinde, siparişe kayıtlı e posta adresine gönderilir.
Fatura adresi için şirket bilgilerinin girilmesi gerektiği durumlarda 'adres ekle' aşamasında adres tipinin 'Kurumsal' seçilmesi gerekiyor. Bireysel müşterilerimiz için; ad, soyad, TCKN gerekirken; kurumsal müşterilerimiz için; firma ünvanı, vergi dairesi ve vergi numarası belirtmeniz gerekmektedir.

Ürünün üretim ve teslimat sürecini sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayarak ‘Siparişlerim’ kısmından rahatlıkla görebilirsin. Sipariş verdiğin ürünleri kolayca takip edebilmen için; ürün yola çıktığında, sipariş verirken belirttiğin e-posta adresine ve telefonuna anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin ismi ve kargo takip numarası iletilir.

Ürünlerin montajı Sens.plus tarafından belirlenen belirli il ve ilçelerde sunulmakta olup firma kapsamı dışındadır. ürünlerin montajının talep edilmesi halinde, bu hususta sens.com.tr ile hüküm ve koşulları ayrıca belirlenecek bir başka sözleşme akdedebilecektir.
Hiçbir şart ve koşulda işbu Sözleşme ile montaja ilişkin olarak ayrıca imzalanabilecek sözleşme arasında bir bağlantı kurulabilmesi mümkün değildir.

 

2 yıl boyunca Sens.plus Garantisi kapsamına girer.
Kullanıcı hatası içermeyen her durumda Sens.plus Garantisi geçerlidir.

Ürünün üretim ve teslimat sürecini sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayarak ‘Siparişlerim’ kısmından rahatlıkla görebilirsiniz.

 1. Faturanız kesilmesen önce, yeni fatura bilgilerini buradan bize iletip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.
 2. Fatura kesildikten sonra; E-fatura çıktısı alınır. Faturanın altındaki iade kısmı doldurulur. Ayrı bir A4 kağıdına faturanın iptal edilmesini isteyen bir dilekçe yazılır. Gönderici ödemeli şekilde merkez adresine gönderilir:
  Esentepe Mah. Kelebek Sok. Marmarakule A Blok .. D:105 Kartal/İstanbul
 3. Şirket adına kesilen faturalarda iptal faturası düzenlenerek değişiklik sağlanabilir.

Siparişini verdiğiniz ürünü, size söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçerseniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde talebinizi buradan iletebilir ve siparişinizi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

3 gün süre dolduysa ya da siparişiniz hazırlanıp sevkiyata verildiyse, artık iade süreci başlar ve 3 günün sonunda yapılan iptal talepleri ücretsiz olarak değerlendirilir.

Ödeme iadesi şu şekilde başlar:

 • SİPARİŞ İPTALİ ile ilgili ödeme süreci, talebinizi ilettiğiniz andan itibaren 7 iş günü içerisinde başlatılır.
 • ÜRÜN iadesi ile ilgili iade ödeme süreci, ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 iş günü içinde başlatılır.
 • Katılım alt limiti olan bir kampanya dahilinde gerçekleşen siparişlerin iade ücreti hesaplanırken, kalan sipariş tutarının alt limiti karşılamadığı durumlarda geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadesi kalan tutara göre hesaplanır.

 

Kredi/Banka kartı ile ödemenin iadesi:

 • Bankaya iade ödemenizi tek seferde yaparız.
 • Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşterimize nakit para ile ödeme yapılamaz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerin iadesi aynı kredi kartına yapılır.
 • Kredi kartına iade işlemi tarafımızca yapıldığı andan itibaren karta işlemin yansıması süresi 14 iş gününü bulabilir.

 

HAVALE/EFT/ iadesi:

 • Müşterimizin beyan ettiği banka hesabına ücret iadesi yapılır. Eğer ödemeyi havale ile gerçekleştirdiyseniz, ücret iadenizi yapabilmemiz için hesap bilgilerinizi buradan bize iletebilirsiniz.

 • Ürün/ürünlerin ayıplı olduğunun teslimat anında fark edilmesi durumunda, ürün/ürünler sevkiyatın yapıldığı şekilde SATICI tarafından iade alınıp, işbu tarihi takip eden 14 gün içerisinde ek bir nakliye bedeli ALICI'dan talep edilmeksizin yenisi ile değiştirilir.
 • Ürün/ürünlerin ayıplı olduğunun teslimat anından sonra fark edilmesi durumunda ise, ALICI SATICI'ya yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak ihbarda bulunur. İşbu ihbarı müteakip, ürün/ürünler SATICI tarafından yönlendirilecek kargo firması ile taşınacak olup, teslim alınan işbu ürün/ürünler SATICI tarafından değerlendirilecektir. Ürün/ürünlerin ayıplı olduğu kanaatine varıldığı takdirde, ihbara konu olan ürün/ürünler, SATICI tarafından iade alındığı tarihi takip eden 30 iş günü içerisinde ek bir nakliye bedeli talep edilmeksizin yenisi ile değiştirilecektir. Aksi takdirde ürün/ürünler ALICI'ya iade
  edilecektir.
 
Güncel…
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.