altıgen

Dilediğin formu seç, düzenle, tasarla…

DOĞAL BİR MALZEME

DOĞAL BİR MALZEME

Doğa modern yaşamla buluşuyor. Tamamen doğal ahşap yünü malzemesinden üretilmiş olan alya ürünlerimiz, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir yapıdadır. “Bina biyolojisi zararsızlığı” sertifikasına sahiptir. (Rosenheim’daki Bina Biyolojisi Enstitüsü) EN ISO 14025’e göre EPD – AUB Çevre Ürün Deklarasyonu

ISI YALITIMI

ISI YALITIMI

Alya ürünleri, ortam havasındaki ısıyı depolar ve hava sıcaklığı düştüğünde ısıyı tekrar yayar. Sahip olduğu biyolojik ve gerçek bağlayıcı maddeler sayesinde akustik ve dekoratif özelliklerine ilave olarak alya panelleri oda nemi ve ikliminin düzenlenmesine de büyük katkı sağlar.

SES EMİCİ

SES EMİCİ

Çok iyi bir ses yutum değerine sahip olan alya ürünleri, gürültüyü azaltır. Mekanlarda huzurlu ve ses kalitesinin optimize edildiği ortamların oluşmasını sağlar.

NEME DAYANIKLI

NEME DAYANIKLI

Neme dayanıklı olan alya ürünleri, ortam havasındaki nemi düzenleyerek (emerek veya ortam havasına nem yayarak) hava kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Bu da konforlu ve sağlıklı mekanlar demektir. Alya ürünleri küflenmeye ve çürümeye karşı son derece dayanımlıdır.

YANMAZ

YANMAZ

Alya ürünleri yangına dayanıklıdır. A2 sınıfı yanmazlık onaylıdır. (standart ürünler B – s1, d0 yangın direnci sınıfına sahiptir)

DÜŞÜK EMİSYONLU

DÜŞÜK EMİSYONLU

Yapılan ölçümlemeler sonrasında anlaşılmıştır ki alya ürünleri kaynaklı emisyonları son derece düşüktür. Yüzeyler rahatlıkla temizlenebilir ve ortama toz ve partikül yaymazlar.

Small

Medium

Large

renk kartelası

uygulamalar

Daha fazla teknik bilgiye mi ihtiyacınız var?

Projelendirmeleriniz ve tasarımlarınız için teknik
danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

formlar

Altıgen
Dikdörtgen
Kare
Grid
45˚ Slot
Üçgen
Daire
Paralelkenar
Quadrant Slot
Slot
Altıgen
Dikdörtgen
Kare
Üçgen
Daire
Paralelkenar
Grid
45˚ Slot
Quadrant Slot
Slot
Güncel…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.